Klienti u nás kupují za 0% provize!

Služby

Postaráme se vám o všechno, co je třeba vyřídit. S námi to zvládnete!

Kompletní servis a služby při koupi nebo prodeji nemovitosti

Realitní kancelář SANTANA SPAIN REALITY nabízí kompletní servis a služby na vysoké úrovni. Poskytujeme realitní a právní servis i poradenství při koupi nemovitosti, pozemku nebo obchodního objektu.

V případě koupě nemovitosti je většina služeb pro kupujícího bezplatná, v případě koupě pozemku nebo obchodního objektu, si naše realitní kancelář vyhrazuje právo na předem ujednanou částku provize od kupujícího. Pro prodávajícího jsou provize vždy zahrnuty v konečné ceně nemovitosti či obchodního objektu.

Právní servis při sepisování smluv

Poskytujeme plný právní servis (1% kupní ceny nemovitosti) a vysoce profesionální právnický dohled při sepsání všech smluv týkajících se zprostředkovaného případu, tzn. sepsání smluv kupních, příslušných smluv o budoucích smlouvách, rezervační smlouvy.

Jednání na úřadech

Veškerá jednání na úřadech vyřídíme za vás (Katastrální úřad, Stavební úřad, Správa domů atd.). Zařizování na úřadech ve Španělsku není jednoduché, s námi to ale zvládnete. Postaráme se o všechno, co je třeba vyřídit.

Překladatelský a tlumočnický servis

Zajistíme bezplatný překladatelský a tlumočnický servis po celou dobu vašeho pobytu. Tuto službu poskytujeme ve španělském, českém a anglickém jazyce.

Hypotéky a úvěry

Přes nás si vyřídíte i výhodnou hypotéku (50–60 % kupní ceny nemovitosti, nutný doklad o příjmech). Při poskytování hypoték spolupracujeme s nejvýznamnějšími bankovními ústavy.

Zajištění získání tzv. úředního, finančního identifikačního čísla

N.I.E. je obdoba našeho DIČ. Budete ho potřebovat na finančním úřadu, na jehož území se nachází kupovaná nemovitost. Toto N.I.E. je potřeba zejména k daňovým účelům a také k realizaci jakékoliv finanční operace (např. založení účtu v bance). Vaše N.I.E. bude potřebovat notář, který bude připravovat kupní smlouvu k nemovitosti. Notář ručí za pravdivost údajů uvedených v kupní smlouvě. Notář zajistí Vaše registrování jako daňových plátců na finančním úřadě a zapsání v registru nemovitostí. Podpisem kupní smlouvy, její registrací a uhrazením daní a poplatků se kupující stává majitelem nemovitosti.

Předání nemovitosti

Zajistíme předání nemovitosti kupujícímu včetně přepisu všech energií a služeb.

Doprava z letiště a náklady spojené s pobytem

Můžeme vám zajistit také dopravu z letiště a po vyřízení všech záležitostí zpátky na letiště. Náklady spojené s pobytem, dopravu a letenku si hradí klient sám.

Následný servis po koupi nemovitosti

Ve spolupráci s místními profesionálními firmami můžeme zařídit také rekonstrukci a opravy objektu, údržbu domu, bazénu a zahrady (za určitý sjednaný měsíční poplatek) a překladatelský a tlumočnický servis za hodinovou sazbu (v současné době je sazba 20 Eur/hod.).

Koupě nebo prodej nemovitosti ve Španělsku není jednoduchá záležitost, ale s námi to zvládnete! Postaráme se vám o všechno, co je třeba. Kontaktujte nás.