Služby

Naše realitní kancelář Vám nabízí kompletní realitní a právní servis při koupi nemovitosti, pozemku nebo obchodního objektu. V případě koupě nemovitosti je většina služeb pro kupujícího bezplatná, v případě koupě pozemku nebo obchodního objektu, si naše realitní kancelář vyhrazuje právo na předem ujednanou částku provize od kupujícího. Pro prodávajícího jsou vždy zahrnuty v konečné ceně nemovitosti či obchodního objektu.

Plný PRÁVNÍ SERVIS (1% kupní ceny nemovitosti) - vysoce profesionální právnický dohled při sepsání všech smluv týkajících se zprostředkovávaného případu, tzn. sepsání smluv kupních, příslušných smluv o budoucích smlouvách, rezervační smlouvy. Vše v nejvyšší kvalitě.

VEŠKERÁ JEDNÁNÍ na příslušných úřadech (katastrální úřad, Stavební úřad, Správa domů atd.).

Kompletní odborné REALITNÍ A PRÁVNÍ PORADENSTVÍ.

BEZPLATNÉ KONZULTACE v oblasti finanční a daňové, kompletní servis týkající se přihlášení k dani z převodu nemovitosti.

POJIŠTĚNÍ domácnosti.

Kompletní ÚVĚROVÉ SLUŽBY – zajištění velmi výhodné hypotéky ( 50–60 % kupní ceny nemovitosti, s přiložením dokladu o příjmech). Velmi výhodná spolupráce při poskytování hypoték s nejvýznamnějšími bankovními ústavy.

Zajištění získání tzv. úředního, finančního identifikačního čísla – N.I.E. (obdoba našeho DIČ) na finančním úřadu, na jehož území se nachází kupovaná nemovitost. Toto N.I.E. je potřeba zejména k daňovým účelům a také k realizaci jakékoliv finanční operace (např. založení účtu v bance). Vaše N.I.E. bude potřebovat notář, který bude připravovat kupní smlouvu k nemovitosti. Notář ručí za pravdivost údajů uvedených v kupní smlouvě. Notář zajistí Vaše registrování jako daňových plátců na finančním úřadě a zapsání v registru nemovitostí. Podpisem kupní smlouvy, její registrací a uhrazením daní a poplatků se stáváte majitelem nemovitosti.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI či obchodního objektu kupujícímu, přehlášení a přepis všech energií a služeb.

Zajištění bezplatného překladatelského a tlumočnického servisu po celou dobu Vašeho pobytu. Tuto službu poskytujeme ve španělském, českém, anglickém jazyce.

Zajištění placené dopravy z a na letiště. Náklady spojené s pobytem a letenku si hradí klient.

100% GARANCE úspěšné koupě Vaší nemovitosti či obchodního objektu.

Zajištění kompletního servisu po koupi. V případě Vašeho zájmu naše realitní kancelář Vám ve spolupráci s místními profesionálními firmami zajistí veškeré reformy a opravy objektu, za určitý ujednaný měsíční poplatek údržbu domu, bazénu a zahrady a překladatelský a tlumočnický servis za určitou hodinovou sazbu (v současné době je sazba 20 Euro/hod.).